Holko, ženo tohoto světa!!!

Jaký je Tvůj život? Jsi spokojená, šťastná? Daří se Ti vše, na co sáhneš? Plníš si sé touhy a přání? Jsi přesně tam, kde by jsi chtěla být?

A nebo je tomu jinak?

Nedaří se Ti v životě. Připadá Ti, že vše na Tebe padá. Kam se hneš, tam na Tebe vyskočí nějaká překážka a Tebe to blokuje a nechce Tě pustit k plnění Tvých snů a cílů.

Pak mám na Tebe jednu malinkou otázku. A ta zní:

Co si voláš do svého ŽIVOTA? Co si sama volíš …a to plně vědomně či úplně nevědomky? Víš to?

Protože Ty máš možnost volby! Ano, to Ty si volíš, co Ti do života může vstoupit. Jen Ty jsi ta, která může svůj život ovládat, měnit, tvořit a plnit si své touhy a přání. A to skrze svou pozornost, své rozhodování a činy. Na co se během dne soustředíš? Kam směřuje tvá pozornost, energie?

Mám takový malý příklad.

Koukáš na televizi? A co v ní sleduješ? Jsou to pohádky, komedie, které Tě rozveselí a pozvednou Tvou náladu a tím i Tvou vibraci? A nebo máš raději detektivky, kriminálky, horory…?

Já jsem to měla tak nějak od mala už jasné… Vždy jsem milovala pohádky a komedie. A zůstalo mi to dodnes. Myslím si, že to je dáno i tím, že můj tatínek každý večer sledoval a pořád sleduje televizní zprávy, říká tomu nekonečný seriál  No ale bohužel v tomto „seriálu“ není nic moc veselého.

A tak už jako malé dítě jsem vnímala, jak to tatínkovi doslova otrávilo každý večer náladu. Snížilo to jeho vibraci. A místo odpočinku a nabití energie, následovalo dobití špatnými zprávami z venku a tuto vibraci pak přenášel na celou rodinu.

A já už tehdy nechápala, proč se na to dívá? Proč si tak ubližuje? Mnohdy jsem ho i prosila, ať si dá dnes od zpráv volno, abych jej uchránila. Na což ale následovala odpověď jako: Musíme vědět, co se děje ve světě. A že až budu jednou dospělá, tak to pochopím a taky tento „nekonečný seriál“ budu sledovat.

Jenže mě tato zkušenost ovlivnila na tolik, že dodnes jsem žádné zprávy neviděla. Teď si možná říkáš, to co mi říkal můj táta: „Měla bych přece vědět, co se ve světě děje!“

A víš co?

Vůbec o nic jsem nikdy nepřišla. Všechny „důležité“ informace, které jsem potřebovala z nějakého důvodu vědět, ke mě vždy přišly sami třeba přes přátele. A to co se ke mě nedoneslo, to jsem vědět zřejmě nepotřebovala. A aspoň to zbytečně nezatěžovalo moje tělo a mysl 

A to samé platí pro vše, co se kolem Tebe děje, ne jen tím, co sleduješ v televizi. Čím se obklopuješ? Jakými lidmi například? Jsou to pozitivně naladění lidé? Nebo jsou kolem Tebe lidé, kteří už od rána brblají, stěžují si na kde co a na kde koho a hlavně na svůj život. Jsou věčně nespokojení a tuto negativní energii šíří kolem sebe a do slova přenášejí na ostatní?

Pokud je Tvé okolí takto „zahořklé“ a Tebe to ubíjí, není na čase to změnit? Můžeš se cítit mnohem mnohem lépe než teď. Ta volba je jen na Tobě.

Ty jsi Tvořitelka svého světa 

Vezmi svůj život do svých rukou a nenech už nikoho Ti jej vzít. Tvůj život patří jen a jen Tobě !

 

Objímám Tě

Vítej, kouzelná ženo