Taky to znáš? Ten pocit, kdy začneš o sobě pochybovat, máš pocit, že už je Tě moc. To přece nemůžeš, co si ostatní pomyslí? Nemůžu se projevovat tak moc hlasitě nebo si pro sebe brát tolik času.

A víš co??
Ty můžeš, musíš! Jsi tady, abys zářila. Dovol si to. To všechno!

BUĎ SVÁ, BUĎ TO TY!

Byli jsme vychováváni, že nás nesmí být moc. Moc vidět, moc slyšet…

Znáš to možná už z dětství. I já jako maminka se ještě někdy přistihnu, jak říkám svým dětem: „Pššt, trochu se ztište, nejsme tu sami.“ Naštěstí už tento program pomalu opouštím a tak se snažím spíše své děti vést k plnému projevu svého bytí tady na Zemi.

Takovým omezováním svobody projevu jsme většinou vychováváni a tak není divu, že v dospělosti si neumíme ani kolikrát představit, že bychom si mohli dovolit z plných plic projevit své emoce nebo vzít si pro sebe například více času. Honem, musím ještě navařit, honem, rodina na mě čeká apod.

A tak si odpíráme, protože to se nesluší, takto se to neděá a co si o tom pomyslí druzí….

Vždyť mi jsme neustále pod tlakem okolí a nějakých návyků, přesvědčení, které nás omezují a svazují. A pak si třeba ani nedovolíme vzít si kousek toho času pro sebe….. poležet v teplé vaně plné pěny, přečíst si oblíbenou knížku, udělat si ranní rituál a nebo si jen tak být sama se sebou a krvácet. Dovolit si tak růst.

Nemůžeme! Všichni mají přednost před našimi potřebami a sny. A sebe dáváme většinou až na poslední místo. A říkáme si, že si na sebe uděláme čas příště. Jen co doděláme tamto a odneseme ono a co já vím, co ještě 🙂 Znáš to?

Ale kdy příště?! Teď tvoříš svou realitu, svou budoucnost. TEĎ A TADY!!! Ne zítra! To sebe musíme dát na první místo! Jelikož až když jsme šťastní a spokojení my sami, pak jsou šťastní a spokojení ti kolem nás. Naplňujeme je a obohacujeme, protože máme z čeho brát. A v tom je to kouzlo a jednoduchost!

 

Ty nepotřebuješ poletovat kokem ostatních a dělat je šťastnými, aby Ty jsi byla pak sama šťastná. Je to přesně naopak! Zaměř se na sebe. Dovol si vzít čas pro sebe. Pořádný kus!!! Můžeš, je to Tvé právo!

 

Až teprve, kdy budeš odpočatá a vědomá toho, že máš tady své místo a čas pro svůj růst. Tak až teprve pak budeš moci plně zářit. A tím pomůžeš těm, které miluješ, nejvíc!

  • Chceš zpívat z plných plic? Tak zpívej!
  • Chceš tančit venku v dešti? Tak tanči!
  • Chceš křičet, teď a tady? Tak to udělej!

 

Aaaa hlavou Ti letí zase ta protivná myšlenka: Ooo, co si o mě pomyslí okolí? To nemůžu, to se nesluší…

Uffff…pusť to! NIkdo Ti nemůže ublížit, když Ty sama to nedopustíš!

Je to Tvé právo! Tvá síla v Tobě, krok k tvému růstu.

Tvá SVOBODA.

Neohlížej se a jdi za svým srdcem!

Můžeš vše po čem toužíš a ještě mnohem mnohem víc!

 

 

Objímám TĚ

Zuzana Saya
Saya je aktivátorkou svobody, laskavou krotitelkou strachů, mentorkou partnerského a rodinného života, průvodkyní na cestě za sebepoznáváním a seberozvojem a mentorkou posvátného milování. Pomáhá nejen ženám najít svou vnitřní sílu. Ukazuje jim, jak pracovat se svými strachy a měnit své myšlení. Jak vyčistit své bloky z minulosti. Jak se otevřít své vášni, šťavnatosti a orgasmičnosti. A naučit se tak tvořit svůj život plný radosti : ) Můj příběh si přečtěte zde >>
 
 

Ráda Tě budu provázet na Tvé posvátné cestě Tvého RŮSTU v programech nebo 1-1 se mou po Tvém boku >> 

Buďme v propojení přes INSTAGRAM:)

Těším se na Tebe ve facebookové skupině plné úžasných žen ZÁŘÍŠ JAKO SLUNCE

Líbám Tě a objímám.

 
 

UPOZORNĚNÍ:

Zuzana Saya, Zuzana Navrátilová a www.zuzanasaya.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu, prosím konzultuj se svým obvodním lékařem jakoukoli praktikou, meditací či aktivací, než ji budeš praktikovat. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Programy můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.