Už Tě nebaví dívat se každý den na to,

jak se Tvůj život ubírá jiným směrem,

než by sis TY přála?

Už jsi unavená z toho kolotoče, ve kterém nemáš svůj život ve svých rukou?

A tolik to toužíš změnit a žít už konečně svůj život podle sebe?

Ale nevíš jak?

Pojď to změnit!

Denně to vidím kolem sebe, jak jsou lidé nespokojení se svým životem. Stěžují si na svoji práci, své bydlení, na lidi kolem sebe.

Moc rádi by to změnili a žili jinak, ale neví JAK!

 

Dobře znám ten pocit bezmoci a znechucení, když se cítíš odsouzená k životu,

se kterým nesouzní Tvá duše! Dnem za dnem pozoruješ, jak Ti život ubíhá před očima a pořád čekáš,

kdy se to konečně změní a bude to podle Tebe. A ono nic.

Já to dokázala… TY můžeš taky!

Jmenuji se Zuzka Saya

a jsem aktivátorkou svobody, laskavou krotitelkou strachů, mentorkou partnerského a rodinného života, průvodkyní na cestě za sebepoznáváním a seberozvojem a mentorkou posvátného milování.

Pomáhám nejen ženám najít svou vnitřní sílu. Ukazuji jim, jak pracovat se svými strachy a měnit své myšlení. Jak vyčistit své bloky z minulosti. Jak se otevřít své vášni, šťavnatosti a orgasmičnosti a začít si tvořit svůj život plný radosti 🙂

Dnes svůj drahocenný čas věnuji už jen věcem a lidem, které si volí mé srdce. Vzala jsem svůj život do svých rukou a vím, že jen já jsem tvořitelka svého života.

Miluji sebe jako bytost, své pocity a myšlenky, díky nímž mohu tvořit a růst. Mé vztahy jsou plné lásky a porozumnění. Má duše je svobodná. Příjímám do svého života jen to, co si sama vědomně volím. A to mi dává sílu a odvahu plnit si své sny.

A tvořit si svůj život podle svých představ, ŽIVOT PLNÝ RADOSTI:)

Ale pár let zpátky tomu tak ještě nebylo!

IMG_20210807_160707

Bohužel tohle nás ve škole neučí, jak mít rád sám sebe, jak naslouchat své intuici a jak pracovat se svými strachy, myšlenkami, pocity a se svou sexualní/životní energií.

Většinou ani naši rodiče nám tyto dovednosti nepředali, jelikož jim taky nikdo neukázal CO a JAK. Jak žít svobodný život v lásce a harmonii sám se sebou a okolím. A že je možné si život podle svých představ sami tvořit!

Dlouhé roky jsem žila v kolotoči vytvořeném naší společnosti.

Toužila se z něj vymanit a žít svůj život jinak. Žít podle sebe, svých přání a představ.

A tak jsem hledala, jak to změnit!

 

A našla jsem!

Našla jsem k tomu všemu klíč! Tedy spíše celou sadu klíčů:

7 KLÍČŮ

7 užasných klíčů, pomoci kterých můžeš poměrně rychle a jednoduše změnit svůj život k lepšímu, šťastnějšímu a naplňujícímu. 

KONEČNĚ!

A tak přišla myšlenka se o to všechno podělit a vznikl:

online kurz 7 KLÍČŮ

7 KLÍČŮ

IMG_20210807_162407

Život je nádherný, když jej umíš žít!

 

 

 

 

                                       .

 

Život je nádherný, když jej umíš žít!!

Jak bude celý kurz probíhat?

V den, kdy kurz bude začínat, Ti příjdou na mejl přihlašovací údaje a zároveň se Ti otevře také první modul.

Kurz trvá 7 týdnů a má celkem 7 MODULŮ, které se budou postupně otvírat vždy pondělí.

Každý modul se skládá z teoretické části a praktické.

Společně s kurzem získáš také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde můžeš sdílet své pocity, otázky apod. s ostatními účastníky kurzu a získat tak maximální podporu na své cestě k Životu plného radosti, hojnosti a lásky.

Kurz obsahuje videa a text s teoretickou částí, MP3 nahrávky v podobě meditací, aktivací a odblokací a pracovní listy v PDF

Videa s teoretickou částí

MP3 nahrávky v podobě meditací, aktivací a odblokací

Pracovní listy v PDF

Jak to vypadá uvnitř kurzu

Jednotlivé moduly kurzu

IMG_20210807_153211-970x546

MODUL 1

Odpuštění

Říká se, že odpuštění je lék léků. A já věřím, že ANO. Díky odpuštění se naše mysl oprosti od zloby a nenávisti, která nás mnohdy svazuje i celé roky. Otevře se srdce i mysl a dostaví se pocit lehkosti a veliké úlevy. Což je velmi důležité, pokud chceme do svého života přivolat nové věci.

IMG_20210727_154026-970x546

MODUL 2

Zodpovědnost

Proto abychom mohli začít tvořit svou realitu podle svých představ, musíme se naučit přijmout, za to co se nám děje, zodpovědnost! Až potom můžeme vědomě tvořit svůj život.

IMG_20210807_142204-970x546

MODUL 3

Přijmutí

Pokud chceme do života přivolat hojnost, radost, lásku a všechny ty další krásné věci, po kterých toužíme. Měli bychom nejdříve přijmout sami sebe se všemi chybami a nedostatky. A také přijmout naše okolí.

IMG_20210911_161629

MODUL 4

Přítomnost

Být přítomná v TADY a TEĎ je pro spoustu žen náročné. Přitom zastavit se a nacítit se na onen okamžik a prožít jej naplno, je velmi důležité! Protože jak bychom jinak poznaly, že jsme právě teď šťastné a že žijeme život, který chceme. A nebo naopak že takto už dále žít nechceme a jdeme to změnit.

DSC0518466

MODUL 5

Vděčnost

Denně slyším kolem sebe, jak si lidé stěžují na svůj život. Říkám jim, ať svou mysl soustředí na to, za co jsou VDĚČNÍ a NE na nedostatky. Je tolik věcí, za co být vděčná a my je bereme jako samozřejmost. Ale ona to samozřejmost kolikrát být pro někoho jiného nemusí. Třeba takové dýchání, možnost být na slunci, jít na procházku, mít zdravé nohy… Pro to a mnohem více stojí být VDĚČNÁ.

IMG_20201126_161333-970x728

MODUL 6

Láska

Bez lásky se nedá žít! A je to pravda. Láska je cit až nadpozemský, je to silné pouto, které nám dává křídla, pocit bezpečí, pocit důležitosti. Láska dává životu smysl. A proto šiř lásku kolem sebe:) A tak jak je důležité lásku dávat. Tak důležité ji umět také přijímat a mít své srdce otevřené.

IMG_20210807_160707

MODUL 7

Myšlenky

Myšlenky jsou úžasný nástroj k šťastnějšímu životu. Pomoci myšlenek si tvoříme svou realitu. Každý den, každou hodinu, minutu… se pomocí své mysli rozhodujeme a určujeme směr, který se dáme. Tvoříme si tak svůj život, bohužel většinou nevědomě.

Kurz 7KLÍČŮ se znovu otevře

v pondělí 6.6.2022

Změň svůj život

IMG_20210807_143653 - kopie (2)

Ukážu Ti sedm klíčů k šťastnějšímu životu.

Sedm KLÍČŮ, které jsem posbírala na své cestě sebepoznání a růstu ke svobodě.

Sedm klíčů ke Tvé sílé a vědění a tvoření.

Ukážu Ti, jak využívat své myšlenky a jak si pomoci nich vědomně tvořit svou realitu, svůj život.

Už je čas, vzít si svůj život do svých rukou a začít žít podle sebe a plnit si svá přání!

Začni si tvořit svůj šťastnější ŽIVOT!

Konečně můžeš!

Kdo tě kurzem provede?

Zuzana Saya

„Jmenuji se Zuzka Saya a jsem aktivátorkou svobody, laskavou krotitelkou strachů, mentorkou partnerského a rodinného života, průvodkyní na cestě za sebepoznáváním a seberozvojem a mentorkou posvátného milování.

Pomáhám nejen ženám najít svou vnitřní sílu. Ukazuji jim, jak pracovat se svými strachy a měnit své myšlení. Jak vyčistit své bloky z minulosti. Jak se otevřít své vášni, šťavnatosti a orgasmičnosti a začít si tvořit svůj život plný radosti : )“

Co ti kurz přinese?