Tří měsíční mentoring pro páry

Posvátné milování

Kopie návrhu Nepojmenovaný návrh (1)

Zažíváš při milování pocit, že jsi od sebe jako by odpojená?

Miluješ se s mužem a tolik by jsi chtěla tuto chvíli plně prožívat s ním, ale tvé tělo, jako by nic necítilo a tak se zaměřuješ ještě více na svou hlavu a snažíš se být teď a tady a plně si to užít, ale na místo toho je tu milión myšlenek, které Tě nepustí už vůbec?

Nejspíš to, co Tě svazuje a nedovoluje Ti uvolnit se do milování naplno, je Tvoje „spící“ sexuální energie. Jak je na tom Tvá Yoni, svatyňka, jeskyňka, kundička, jakkoliv jí, holce, říkáš? Jak se ona cítí? Jsi s ní propojená?

Mám pro Tebe řešení!

Pojďme najít společně vaši společnou cestu.

Posvátné milování

je velice jemně vedený mentoring s jedním nebo oběma partnery ( podle jejich rozhodnutí ). Kdy po dobu tří měsíců vás vedu vaším vztahem a probíráme vaše společné obavy, zážitky, porozumnění a nacházíme společně cestu k vašemu společnému souznění a lásky splynutí. Propojí se nejen vaše těla na vyšší úrovni, ale také vaše duše a srdce. Váš vztah a vše, co k němu patří bude konečně naplněný láskou, pochopením a upřímností a to vše prohloubí a posune váš vztah a vás oba ještě k větším milostným prožitkům a celkové harmonii ve vztahu 🙂

Otevřete společně srdce lásce a zažijete extazi v posteli.

pexels-amir-habibi-15813200

Dovol si to prožít i Ty…